Het doel van Verony:

Laatste 5 kg afvallen die het zwaarste zijn.

Gestart met mijn doel: 26-4-2011

Ik ben nu al 13 kg afgevallen ik wil er nog 5 af hebben dus totaal 18 kg dan.
Laatste 5 kilo is wel erg zwaar het gaat er met moeite af.
Dit wil ik bereiken door te gaan hardlopen, ben al bezig met het opbouwen daarvan.
Eerst kon ik nog maar 1.30 min achter mekaar hardlopen nu 2.30 min. Het gaat de goede kant op!

Verony is gestopt met haar doel op 10-3-2012!
Jammer, maar geef het niet op!
 
 

Dagboek

  • 12-10-2011
     6,5
    Gewicht68 kg
     

    nou ik mag weer langzaam aan opbouwen met hardlopen.. dus ben weer happy :) helaas ziet het er voorlopig nog niet naar uit dat ik me doel ga behalen... dus dat wordt op de langere baan gezet!
    vanochtend heb ik weer gesport... 3x 1 min hardgelopen... ben blij alsik het weer iets mag uitbreiden.

     

    Geef:

    steuntje
    Steun
     
     

    Vul je e-mail in om reacties van anderen te ontvangen.

     
     
  • 29-8-2011
     7,5
     

    hehe eindelijk mocht ik dan vanochtend hardlopen van de fysio. welliswaar 1 min op 1 min af en dat 4x... wat is mijn conditie achteruit gegaan zeg! tot nu toe in elk geval geen klachten gehad, dus ik hoop dat ik ermee mag doorgaan! zou wel fijn zijn, val ik misschien weer wat af!

     

    Geef:

    steuntje
    Steun
     
     

    Vul je e-mail in om reacties van anderen te ontvangen.

     
    • Freubel geeft Verony een steuntje in de rug
     
  • 28-8-2011
     6,0
     

    Vanochtend weer gesport! gisteravond wezen stappen en natuurlijk erg brak zijn vanochtend. dus heb niet al te veel gedaan. heb ff 20 min gefietst en krachttraining gedaan.
    Morgen is het de dag dat ik 1 min mag hardlopen! ik ben er zo blij mee dat als dat goed gaat ik het weer langzaam (nog langzamer dan ervoor) mag opbouwen!

     

    Geef:

    steuntje
    Steun
     
     

    Vul je e-mail in om reacties van anderen te ontvangen.

     
    • Freubel geeft Verony een steuntje in de rug
     
  • 22-8-2011
     7,0
     

    Vanochtend weer fysio gehad...vrijdag had ik een nieuw oefening gekregen en erge spierpijn gehad! vandaag iets rustiger aangedaan. als alles goed gaat mag ik volgende week maandag 1 minuut hardlopen! nou ik ben alweer blij! ik mis het echt! zodra ik weer kan hardlopen ben ik weer te vinden met mn hardloopschoenen aan!
    nadat ik bij de fysio klaar was nog maar ff erachter aan gesport. mag nu ook 10 min op de crosstrainer dus ik pak alle cardio apparaten die ik pakken kan en hoop dat ik weer wat afval!
    Kortom voor mij vandaag een positieve dag!

     

    Geef:

    steuntje
    Steun
     
     

    Vul je e-mail in om reacties van anderen te ontvangen.

     
     
  • 19-8-2011
     6,0
    Gewicht68 kg
     

    Tijd niets geschreven omdat ik ook een tijd niet heb gesport. mocht helaas niet van de fysio.
    nu sinds een week mag ik het sporten een beetje uitbreiden. dit betekend dat ik 5 min op de crosstrainer per dag mag (nu 3x gedaan) en maandagavond nog de mountainbike gepakt en ongeveer 6 km gefietst. gister ook weer even gesport en vanochtend ook weer.
    helaas in die periode 3 kg aangekomen:( vandaag weer begonnen met dieten.

     

    Geef:

    steuntje
    Steun
     
     

    Vul je e-mail in om reacties van anderen te ontvangen.

     
    • Lia geeft Verony een steuntje in de rug
    • Irene 21 augustus 2011 - 20:33:

      Je moet jezelf niet de schuld geven van die 3 kilotjes, als je minder sport kom je vaak wat bij, gaaf dat jij ook aan mountainbiken doet, stoere vrouw dus! En nog bedankt voor het suporteren :-)

     
  • 24-7-2011
     6,0
     

    Vanochtend weer gesport, tjah mag weinig doen ivm peesontsteking in de knie. Mag voorlopig nog steeds niet hardlopen...nu al bijna een maand ongeveer!
    tjah me nieuwe mountainbike kan ik ook niet gebruiken vooral niet met dit weer.
    Dan maar in de sportschool op de fiets fietsen. 20 min volgehouden en ongeveer 7 nog wat km gefietst. mag namelijk nog niet te veel fietsen... en voor de rest krachttraining gedaan...vol me nie voldaan...maar ben tenminste wel geweest...

     

    Geef:

    steuntje
    Steun
     
     

    Vul je e-mail in om reacties van anderen te ontvangen.

     
    • tanja 24 juli 2011 - 15:04:

      Kut he die regen! Maar hardlopen in de regen is ook niks hoor...

     
  • 17-7-2011
     5,5
     

    Gisteren weer even gesport. heb een knieblessure en mag voorlopig niet veel dingen doen :( grrrr.
    gister 25 min gefietst met weinig weerstand. ging op zich redelijk maar na het fietsen toch weer pijn... dus ook niet echt een optie en voor de rest een beetje krachttraining gedaan. het punt is alleen dat ik me niet voldaan voelde:( hopelijk wordt het van de week weer wat mooier weer zodat ik weer ff kan fietsen op weinig weerstand en korte afstand.

     

    Geef:

    steuntje
    Steun
     
     

    Vul je e-mail in om reacties van anderen te ontvangen.

     
     
  • 3-7-2011
     5,0
     

    Gisteren ongeveer 10km wezen mountainbiken...eerste echte rit op de fiets. en wegens tijdgebrek maar 10 km gefietst. (beter iets dan niets)
    Vandaag ongeveer 3 km gelopen in 31 min. ging me totaal niet lekker. lijkt wel alsof alles me de laatste tijd tegen zit.

     

    Geef:

    steuntje
    Steun
     
     

    Vul je e-mail in om reacties van anderen te ontvangen.

     
     
  • 27-6-2011
     5,0
     

    Ik sport me de laatste tijd uit de naad maar schijnt allemaal voor niks te zijn:( ben alleen maar aangekomen! en me vetpercentage is zelfs omhoog gegaan...pffff ik weet het allemaal niet meer.

    vandaag wel ff korte interval training gedaan.

     

    Geef:

    steuntje
    Steun
     
     

    Vul je e-mail in om reacties van anderen te ontvangen.

     
    • Paul geeft Verony een steuntje in de rug
    • Nienke geeft Verony een beloning
    • Nienke 29 juni 2011 - 14:23:

      Hallo Verony, Zo te zien ben je al ontzettend veel afgevallen en kom je nu op het punt dat het ff niet meer wil lukken terwijl je wel veel sport. Misschien handig om nu eens te gaan kijken waar dat aan kan liggen. Past jouw eetpatroon nog bij jouw actieve levensstijl? Misschien kan je eens met een dietiste overleggen of je nog wel de goede dingen eet. Als je veel sport, heeft jouw lichaam ook voeding nodig. Misschien kan je daar wat op aanpassen, zodat je vet verbrandt en geen spieren. En wellicht is het handig nog eens kritisch naar je trainingen te kijken. Doe je steeds hetzelfde? Of wissel je het af? Interval en duurtraining? Misschien is er iemand in je omgeving die je daar wat tips voor kan geven? Probeer ook eens een duurtraining op een wat hoger ritme, dus een intensievere duurtraining. Je zult zien dat het helpt! Heel veel succes en verlies de moed niet!

     
  • 25-6-2011
     5,5
     

    Afgelopen donderdag met een vriendin rondom het meertje bij ons gelopen 3,2 km...geen muziek op en geen tijd bijgehouden dus geen idee hoelang we erover hadden gedaan. wel onder het lopen beetje praten...ging toen wel lekker ondanks mn buikpijn.

    vandaag weer wezen hardlopen in de sportschool....dit ging zo niet lekker! 15 min en toen ben ik er maar mee gestopt! ben toen andere cardio apparaten en krachttraining gaan doen.

    Afvallen wil ook maar niet lukken, blijf maar op het zelfde gewichthangen maar heb het gevoel dat ik juist dikker wordt:S hmmm gaat iets niet goed!

     

    Geef:

    steuntje
    Steun
     
     

    Vul je e-mail in om reacties van anderen te ontvangen.

     
     
Vorige pagina
 

Andere deelnemers

  • Piotr
  • Esmee
  • Hanneke
  • Anduandu
  • Jose
  • lia
  • Babsopdefiets
  • mariette
  • Iole
  • Dorientje
  • Sharina
  • Anneke
  • marjo
  • Angela
  • barbaraboe
  • Mirjam
  • margareth
  • Annelies
  • Barbara
  • Marielle
  • Miranda
  • petra
  • Claudia
  • Saskia
  • Mary
  • Elly
  • La
  • anja
  meer deelnemers Start zelf een doel  
 
sluiten
Inloggen

Login met uw e-mailadres en wachtwoord.



Inloggen
seperator

Wachtwoord vergeten?