HOME | Artikelen | WielerCoach | Monique van de Ree 2de in Nuenen
 

Monique van de Ree 2de in Nuenen

Monique van de Ree 2de in Nuenen

Dertig meter kwam ze tekort om Arenda Grimberg nog in te rekenen. En dus restte er een tweede plaats in het criterium van Nuenen, waar de finale compleet verregende. Monique van de Ree doet kort verslag van haar eigen rit.

“Ik was vandaag 2de in Nuenen. Op 25 ronden voor het einde reed Arenda weg met nog een renster nadat ik net gesprint had voor het drie-ronden klassement. Daardoor kon ik niet gelijk reageren. Plotseling begon het erg hard te regenen en er ontstonden er veel valpartijen.
Ik was iets handiger dan de rest in de bochten en kon zo weg rijden uit het peloton. Met nog 20 ronden te gaan ontsnapte ik met Anne Eversdijk en zetten we de achtervolging in op Arenda Grimberg die nog een vluchtmakker bij zich had. Die voor mij onbekende renster pikten Anne en ik al gauw weer op! In de slotronde versnelde ik lichtjes en kon Anne me niet langer volgen. Alleen probeerde ik in de laatste 150 meter het gat naar Arenda alsnog te dichten, maar kwam helaas dertig meter achter haar over de finishlijn.”  
Plaats op: NUjij.nl Twitter Facebook
 

Reacties

Gefeliciteerd! Goed gedaan! Alleen mis ik een podiumfoto bij dit artikel XD Ciao

Jeroen, 23 augustus 2010
 
 
 
 
sluiten
Inloggen

Login met uw e-mailadres en wachtwoord.



Inloggen
seperator

Wachtwoord vergeten?